До Києва прибули 5 нових тролейбусів, які відповідають всім сучасним українським та європейським стандартам і нормам, обладнані автономним ходом та можуть рухатись без використання штанг

До Києва прибули 5 нових тролейбусів, які відповідають всім сучасним українським та європейським стандартам і нормам, обладнані автономним ходом та можуть рухатись без використання штанг.

Про це повідомив директор «Київпастранс» Дмитро Левченко.

«В наше тролейбусне депо №2 прибули 5 новеньких тролейбусів «Богдан» Т70117! Основною особливістю нових «Богданів» є обладнання автономним ходом на 1 км зі швидкістю 10 км/год без використання штанг. Завдяки цьому тролейбуси зможуть об’їжджати аварійні ділянки та менше стояти в заторах», — написав він у Facebook.

За його словами, тролейбуси також обладнані сучасними системами кондиціонування в кабіні водія та в салоні, а також — системами відеонагляду.

«Для маломобільних груп населення також створені комфортні умови – облаштовані місця для колісних крісел, поручні, поясні ремені, засоби сигналізації водію, а також встановлені пандуси», — додав Левченко.

 

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile