Київська міська рада вчора, 23 липня, погодила створення на Лівому березі столиці парку імені російського рок-музиканта Віктора Цоя. Про це йдеться у сьогоднішньому повідомленні прес-служби Київради.

«Вчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати погодили створення на Лівому березі парк імені легендарного співака Віктора Цоя зі сценою для шанувальників його творчості та молодих виконавців, стадіоном і спортивними об'єктами», - йдеться в повідомленні.

Парк з'явиться на столичному масиві Березняки, біля озера Тельбін, де майже 30 років тому знімався фільм «Кінець канікул» з участю співака і музикантів з рок-групи «Кіно».

«Земельна ділянка площею 3,5 га на березі озера Тельбін, біля якого у фільмі співав Цой, останні 12 років була об'єктом постійних суперечок між забудовником, який збирався тут побудувати 4 висотки, і місцевими жителями, які виступали з рішучими протестами проти забудови цього місця, яке для багатьох дороге як пам'ять про співака. У підсумку ця територія залишалася всі ці роки невпорядкованій й запущена», - повідомив ініціатор рішення Андрій Странніков.

Він підкреслив, що Київраді вдалося переконати забудовника відмовитися від цієї ділянки на користь громади Києва.

«Тепер на цій території буде побудований стадіон для Київської школи вищої спортивної майстерності, яка розташована неподалік. А поруч буде створено спортивно-оздоровчий парк. Одна з потенційних назв цього парку - парк імені Віктора Цоя. Але це буде окреме рішення Київради, яке ми приймемо після консультацій з громадськістю», - додав Странніков.

Поділитись: