Комунальне підприємство «Київблагоустрій» знесло торгові точки на Севастопольській площі.

Комунальне підприємство «Київблагоустрій» знесло торгові точки на Севастопольській площі.

Відповідні фото оприлюднив Андрій Янковський у Facebook.

«Севастопольська площа, почали вчора о 4 ранку ... на магазини є підтверджуючі документи на приватну власність, зареєстровані в БТІ», — зазначив він.

Координаторка Медійної ініціативи за права людини Ольга Решетилова наголосила, що громити магазини почали без попередження о 4-й ранку.

«Це не ненависні вам МАФи, це магазини з проектною документацією і всіма можливими дозволами. Вчора з 4-ї ранку КП «Київблагоустрій» без попередження почав громити магазини. Знищує приватне майно, вивіски, рекламні щити, не дає людям зібрати товари. Поліція на виклики не приїжджає. Жодних судових рішень. Жодних документів. Нічого. Тільки робочі, які тирять по кишенях товари, і охоронна фірма. Кожен з цих магазинчиків годував по дві-три сім‘ї. Свої сили в них вкладали люди, які в перспективі мають стати середнім класом. Сьогодні вони лишилися ні з чим», — наголосила вона.

Виконувач обов'язків директора  КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв у коментарі Громадському повідомив, що власників торгових приміщень заздалегідь попередили про майбутнє знесення.

«Власників попередили давно. Інше питання, що вони могли не попередити орендарів», — зазначив він.

Андрєєв додав, що на місці знесених точок нараз нічого не планується будувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція відкрила провадження за фактом знесення МАФів поблизу метро «Лісова»

Розміщення та знесення МАФів у населених пунктах регулюється правилами благоустрою, які приймають місцеві ради.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile