У департаменті містобудування Київської міської держадміністрації обрали три з семи представлених проектів реконструкції Шулявського шляхопроводу.

У департаменті містобудування Київської міської держадміністрації обрали три з семи представлених проектів реконструкції Шулявського шляхопроводу. 

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, передає прес-служба міської адміністрації.

Він розповів, що наприкінці цього року столична влада планує розпочати будівництво транспортної розв’язки на Шулявці. Реконструкція шляхопроводу теж була запланована на 2017 рік.

За його словами, наприкінці 2016 року замовник реконструкції КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд» підписав договір на розробку техніко-економічного обґрунтування реконструкції шляхопроводу.

«Сьогодні ми бачимо перші результати цієї роботи – 7 варіантів реконструкції. Усі вони пройшли транспортну модель», – зауважив він.

За словами заступника голови КМДА, перед розробниками в технічному завданні були поставлені основні принципові задачі.

«Дуже важливим є продовження роботи і проспекту Перемоги і Шулявського шляхопроводу. Ми в жодному разі не зупинимо ці транспортні артерії міста. Другим важливим принципом, за яким буде обрано проект реконструкції – це найбільша пропускна спроможність, яку продемонструє транспортна модель. І третім важливим принципом є вартісна складова реконструкції»,  – сказав Спасибко.

За підсумками засідання секції містобудівної ради три варіанти проектів направлені на подальшу розробку і доопрацювання та будуть розглянуті на наступному засіданні секції містобудівної ради.

Нагадаємо, увечері 27 лютого в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу.

За повідомленням голови Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва, розв’язку на Шулявці відремонтують протягом 2 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: