У Київській області в селищі міського типу Глеваха чоловік, за словами свідків ймовірний співробітник СБУ, вистрелив у військового волонтера Володимира Коссе

У Київській області в селищі міського типу Глеваха чоловік, за словами свідків ймовірний співробітник СБУ, вистрелив у військового волонтера Володимира Коссе.

Про це у коментарі Громадському розповіла донька постраждалого Ольга Коссе.

«Вони їхали бусом: батько, волонтер Сергій Максимець, здається, чотири жінки та дитина. Їх підрізала машина, водій почав лаятись щодо їхніх донецьких номерів авто, і проїхав далі. Потім вони бусом зупинились на Вокзальній 11 викинути сміття, як тут та машина перекрила їм дорогу і водій почав кричати. Батько підійшов до нього, а той вистрелив, цілившись у голову», — сказала вона.

За словами Ольги Коссе, її батько встиг прикрити голову руками. В результаті пострілу він дістав поранення руки біля ліктя. Володимир Коссе у відповідь кинув у лобове скло машини нападника пляшку та розбив його. Після чого стрілок поїхав з місця інциденту.

Як додала донька пораненого, її батька після цього госпіталізували та прооперували. Інші пасажири звернулися до поліції, де написали заяву «замах на вбивство».

При огляді поліцією машини стрілка, зазначила Коссе, була знайдена гільза. «Однак при складанні протоколу вони вказали, що нічого не було», — сказала Коссе.

Після інциденту бус волонтерів та машину нападника забрали на штрафстоянку Васильківського відділення поліції.

«Однак потім СБУшник та група його колег, які приїхали його підтримати, пішли до вже опечатаної машини забрати якісь речі. Також він у своїй заяві написав, що мій батько підійшов до нього із сокирою», — сказала Коссе.

Наразі постраждалі шукають свідків події, зокрема тих, хто міг проїжджати повз з відеореєстраторами.

Як сказала Ольга Коссе, 6 червня вони звернуться до адвокатів. Поліція не підтвердила їм особу людини, яка відкрила вогонь. «Однак за нашими даними це була людина на прізвище Чабан і він СБУшник. Також нам не показали, які свідчення дав він, однак, здається, він написав, що на нього нападали», — додала вона.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: