УКРАЇНА

У Київській облраді СБУ та прокуратура проводять обшуки у справі про хабарництво

27 квітня, 2017 17:42
УКРАЇНА/У Київській облраді СБУ та прокуратура проводять обшуки у справі про хабарництво
Зберегти
Вигляд
Депутата Київської обласної ради, який, зокрема, опікувався питаннями екології, водних ресурсів та природокористування, затримали на хабарі

У Києві слідчі прокуратури міста Києва спільно з оперативними працівниками СБУ проводять обшуки у Київській обласній раді у справі щодо затримання на хабарі одного із депутатів, голову постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Київської облради.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«Вказаний депутат вимагав від директора одного з підприємств Київської області 10 тис. доларів США за погодження очолюваною ним комісією проекту рішення Київської обласної ради щодо надання підприємству спеціального дозволу на користування надрами, а також за вжиття усіх залежних від нього заходів щодо прийняття цього рішення на сесії Київської обласної ради», – йдеться у повідомленні.

На даний час в приміщенні Київської обласної ради та за місцем проживання фігуранта проводяться обшуки.

Зауважимо, що згідно із даними на офіційному сайті Київської облради, головою комісії є депутат від ВО «Свобода» Максим Запаскін.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини