Життя

У Китаї серед молоді стала популярною звичка нюхати котів

18 січня, 2018 22:37
Життя/У Китаї серед молоді стала популярною звичка нюхати котів
Зберегти
Вигляд
У Китаї серед молодих людей поширюється нова незвичайна звичка — нюхати котів. Здебільшого цим займаються молоді неодружені китайці, які живуть самотньо.

У Китаї серед молодих людей поширюється нова незвичайна звичка — нюхати котів. Здебільшого цим займаються молоді неодружені китайці, які живуть самотньо.

Про це повідомляє агентство Xinhuanet.

Мешканець провінції Чжецзян на сході Китаю Чжоу Шуайба розповів, що дуже любить нюхати свою кішку і робить це кілька разів у день. «Моя дружина і я не готові мати дитину, тому ми віддаємо всю свою любов нашої кішці», — каже 30-річний Шуайба.

Крім того, він любить переглядати відео та фото котів у мережі, чохол до його смартфону виготовлений у формі кішки.

Чжоу розповідає, що готовий купити будь який аксесуар, який пов'язаний з котами.

Інший мешканець Китаю розповів, що теж нюхає свою кішку і витрачає на неї 20% свого доходу. «Моя кішка кожен день їсть лосось та вітаміни», — Дю Фанг, який працює у фінансовій фірмі в Шанхаї.

Вартість корму, який він замовляє для кішки з Канади, становить 760 за упаковку (понад 3,3 тис грн, — ред.). «Мені все одно, скільки я витрачаю. Я хочу, щоб моя кішка була щаслива», - говорить Дю.

Видання зазначає, що захоплення кішками, яке набуває популярності в Китаї, пов'язане зі зростання кількості самотніх неодружених та фінансово забезпечених людей, яких називають «молодь з порожнім гніздом».

Нагадаємо, у Києві відкрили вакансію гладильника котів.

Пов`язані новини