Світ

У Китаї заборонили відео, яке «висміює класичну літературу»

24 березня, 2018 23:30
Світ/У Китаї заборонили відео, яке «висміює класичну літературу»
Зберегти
Вигляд
У Китаї обмежили діяльність медіа та заборонили випускати відео, яке «спотворює, висміює чи принижує класичні літературні аби художні твори».

У Китаї обмежили діяльність медіа та заборонили випускати відео, яке «спотворює, висміює чи принижує класичні літературні аби художні твори».

Про це повідомляє Reuters.

На думку державного регулятора з питань преси, радіо та телебачення, будь-який подібний контент може «підірвати соціалістичні підвалини» та загрожувати авторитету глави країни Сі Цзиньпіну.

На представників медіа таке рішення вплинуло негативно.

«Це означає, що багатьом виробникам такого контенту доведеться робити їхні матеріали більш серйозними. Ті, хто не дотримуватимуться вимог, негайно будуть закриті», — повідомив один з аналітиків у Пекіні Ву Цзянь.

Нагадаємо, що Національний народний конгрес Китаю схвалив зміни до Конституції, які дозволяють чинному лідеру країни та його заступнику залишатися при владі необмежену кількість термінів.

Раніше Комуністична партію Китаю запропонувала прибрати з конституції країні обмеження президентства двома п’ятирічними термінами. Пізніше у Китаї почали блокувати фрази «тисячі років» та «зійти на трон».

17 березня голову Китайської Народної Республіки Сі Цзиньпіня переобрали на другий п'ятирічний термін під час Всекитайських зборів народних представників.

Більше про:
# Китай
Пов`язані новини