Світ

У Латвії розпочали кримінальне переслідування бойовика, що воював на Донбасі

16 травня, 2018 17:47
Світ/У Латвії розпочали кримінальне переслідування бойовика, що воював на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Поліція безпеки Латвії розпочала кримінальне переслідування негромадянина Латвії Артема Скрипника, який воював на Донбасі за самопроголешену «ДНР».

Поліція безпеки Латвії розпочала кримінальне переслідування негромадянина Латвії Артема Скрипника, який воював на Донбасі за самопроголешену «ДНР».

Про це повідомляє портал Delfi.

Повідомляється, що в ході кримінального процесу, що розпочався в листопаді 2017 року, Скрипник намагався вступити в «воєнізовану організацію», яка здійснювала військову підтримку зацікавленим у руйнуванні територіальної цілісності України, а також в рамках цієї воєнізованої організації протизаконно брати участь у військовому конфлікті на сході України.

Зазначається, що під поняттям «воєнізована організація», варто розуміти самопроголошену «ДНР».

У поліції безпеки зазначили, що кримінальний процес розпочато за ч. 1 статті 89 (участь у злочинній організації, яка зазіхає на територіальну цілісність України) і ч. 1 статті 77 (незаконна участь у збройному конфлікті за межами Латвії) Кримінального закону Латвії. Матеріали справи передані в прокуратуру.

Нагадаємо, Могилівський обласний суд засудив до 2 років ув'язнення жителя білоруського міста Кругле, за те що він брав участь у військовому конфлікті на Донбасі на стороні самопроголошеної «ЛНР».

Пов`язані новини