У ЛГБТ-прайді, який пройде 12 червня у Києві візьмуть участь депутати Європарламенту Ребекка Хармс, Ана Гомес, Софі Велт, повідомив народний депутат Сергій Лещенко.

«В останні дні все частіше чуємо від послів, спецпредставника Держдепартаменту, євродепутатів заклик активніше брати участь і фізично взяти участь у ході, яка, на відміну від попереднього року, буде в центральній частині міста. Приклад проведення прайду в гетто минулого року не додав безпеки. І спеціально на ЛГБТ-прайд в Київ приїжджають депутати Європарламенту Ребекка Хармс, Ана Гомес, Софі Велт», – повідомив Лещенко  у Facebook.

За його словами, в минулому році в ЛГБТ-прайді взяли участь двоє депутатів – він, Лещенко, а також депутат від фракції БПП Світлана Заліщук.

Він також відзначив, що за попереднім прогнозом, в цьому році чисельність депутатів парламенту, які візьмуть участь у ЛГБТ-прайді, зросте в кілька разів.

Нагадаємо, голова Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що поліція буде дуже жорстко захищати «Марш рівності».

представники руху ОУН Миколи Коханівського пообіцяли зірвати ЛГБТ-прайд у Києві, запланований на 12 червня. Зокрема, ОУНівці збираються зробити з маршу «криваву кашу».

Водночас, американський Конгрес закликав українську владу створити безпечні умови для проведення червневого ЛГБТ-прайду в Києві.

Організаторка ЛГБТ-прайду Анна Шаригіна сказала, що Національна поліція повинна розцінювати як погрозу заяву ОУН щодо маршу ЛГБТ-активістів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile