Під час обшуків у завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології вилучили майже 1 мільйон доларів.

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

«На фото 840 тисяч доларів. Ці кошти були вилучені вчора з банківської скриньки лікаря-трансплантолога, затриманого на хабарі», — йдеться у повідомленні.

Речниця зазначила, що лікарю оголосили про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі).

Також прокуратура звернулася до суду для обрання запобіжного заходу з проханням тримати підозрюваного під вартою з альтернативою.

Пізніше 4 жовтня Голосіївський суд Києва відпустив затриманого Олега Котенка під нічний домашній арешт. Підозрюваний повинен перебувати вдома в період з 21:00 до 7:00. Запобіжний захід діятиме до 1 грудня 2019 року.

Водночас суд задовольнив клопотання прокурора про відсторонення підозрюваного з посади завідувача відділення на час досудового розслідування, але він може здійснювати діяльність як лікар: надавати медичну допомогу та брати участь в операціях.

Нагадаємо, 3 жовтня прокуратура спільно з СБУ затримали у Києві на хабарі у 20 тисяч доларів завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології.

Поділитись: