Книга про особливості роботи Білого дому за президентства Дональда Трампа вийде 19 листопада під назвою «Попередження» (A Warning). Її автор — анонімний.

Як пише The New York Times, про автора чи авторку відомо лише те, що це працівник адміністрації США, який у вересні 2018 року написав викривальну статтю для видання про діяльність Білого дому.

У матеріалі йшлося про те, що частина високопосадовців, наближених до Трампа, «старанно працює зсередини для недопущення втілення частини його планів і найгірших схильностей».

За свою книгу анонімний автор не взяв ані передоплати, ані гонорару. Усі виручені з продажу видання кошти будуть передані неурядовим організаціям, які займаються питаннями прозорого врядування й свободи медіа.

Про діяльність Білого дому за часів Дональда Трампа вже написали кілька книг, зокрема ексдиректор Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі «Більша відданість: правда, брехня та лідерство», колишній радник Білого дому з питань комунікацій Кліф Сімс «Команда змій: мої неймовірні 500 днів роботи в Білому домі» та колишня працівниця адміністрації Трампа Омаросою Маніґо Ньюман «Неврівноважений: розповідь інсайдера про Білий дім часів Трампа».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile