Очільник міністерства закордонних справ України Павло Клімкін у Люксембурзі обговорив з головою комітету з питань закордонних і європейських справ Палати депутатів Марком Ангелем безвізовий діалог, Асоціацію з ЄС та Мінські угоди.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«В рамках робочого візиту до Люксембургу для участі в міністерському засіданні Групи друзів України в ЄС + Україна Клімкін зустрівся з Марком Ангелем», – йдеться в повідомленні.

В ході зустрічі сторони обговорили відносини між Україною і ЄС. Зокрема, здобутки в безвізовому діалозі та імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Було також обговорено необхідність виконання Росією Мінських домовленостей. Співрозмовники окремо торкнулися питання Криму та кроків з деокупації півострова.

«Павло Клімкін та Марк Ангель підкреслили взаємне бажання сторін активізувати двосторонній політичний діалог, включаючи міжпарламентську взаємодію, та торговельно-економічні відносини», – підкреслили в міністерстві.

Раніше повідомялося, що Клімкін здійснить робочий візит до Люксембурга і Брюсселя 16 та 17 жовтня, де зустрінеться з головами МЗС Євросоюзу.

Поділитись: