У Лівані демонстранти утворили величезний живий ланцюг
Фото:

EPA-EFE/NABIL MOUNZER

Тисячі ліванських протестувальників під час антиурядових виступів взялися за руки, щоб створити живий ланцюг, що символізує національну єдність.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Створений живий ланцюг протягнувся вздовж узбережжя від столиці Бейрута на південь і на північ Лівану. Організатори акції заявили, що планували, що цей живий ланцюг простягнеться на 171 кілометр. За словами очевидців, демонстранти, котрі стали живими ланками ланцюга, співали національний гімн і скандували: «Ми хочемо тільки наших прав».

Водночас у рамках масових антиурядових виступів 27 жовтня мітингарі й надалі блокували головні дороги країни, закликаючи уряд країни до відставки. Банки, школи і великі підприємства оголосили, що поки що вони залишатимуться зачиненими.

У Лівані демонстранти утворили величезний живий ланцюг
Фото:

EPA-EFE/WAEL HAMZEH

Нагадаємо, дитяча пісня Baby Shark стала символом протестів у Лівані після того, як мітингувальники заспівали пісню про акулу маленькому хлопчику, щоб він не злякався.

Протести в Лівані почались 17 жовтня після того, як уряд країни оголосив про запровадження збору на користування такими месенджерами, як WhatsApp, для здійснення телефонних дзвінків. Збір мав становити 0,20 долара на день. Пізніше уряд скасував це рішення, однак протести продовжились і були спрямовані проти корупції та уряду Лівану.

Поділитись: