ENRU

У Лондоні на карнавалі затримали понад 370 людей

114e01599049b3cfc
Ноттінг-Гіллзький карнавал проводиться щорічно з 1966 року на вулицях лондонського району Ноттінг-Гілл, округу Кенсінгтон і Челсі протягом двох вихідних днів у серпні Фото: EPA-EFE/WILL OLIVER

У Лондоні під час святкування щорічного карнавалу в районі Ноттінг-Хілл поліція затримала 373 людини за різні правопорушення.

Про це повідомляє прес-служба лондонської поліції.

«За вихідні було вилучено 36 зразків зброї, а також арештовано 373 людини. Ми очікуємо, що ця кількість збільшиться», — розповів співробітник лондонської поліції Дейв Маскер.

Зазначається, що безпеку заходу забезпечували близько 7 тисяч співробітників правоохоронних органів. Карнавал проходив 26 та 27 серпня.

Така велика кількість поліцейських була задіяна у зв'язку з частими повідомленнями про насильство на карнавалі.

Ноттінг-Гіллзький карнавал проводиться щорічно з 1966 року на вулицях лондонського району Ноттінг-Гілл, округ Кенсінгтон і Челсі протягом двох вихідних днів у серпні ( «банківський понеділок» і неділя напередодні). 

Провідну роль в карнавалі зазвичай відіграють представники британської афрокарибської громади, особливо, вихідці з островів Тринідад і Тобаго, які становили значну частину жителів Кенсінгтона і Челсі в 1950-х роках. У минулому карнавал збирав до 2 мільйонів глядачів і посідав друге місце у світовому рейтингу карнавалів за кількістю учасників після Карнавалу Тринідад і Тобаго. 

Нагадаємо, у лютому 2018-го у венесуельському муніципалітеті Ель-Кальяо (штат Болівар) невідомий обстріляв учасників карнавальної ходи, тоді загинули троє людей, ще п'ятеро людей були поранені.