Світ

У Лондоні на хмарочосі встановили фігури людей, щоб привернути увагу до проблеми самогубств

27 березня, 2018 13:11
Світ/У Лондоні на хмарочосі встановили фігури людей, щоб привернути увагу до проблеми самогубств
Зберегти
Вигляд
У центрі Лондона на даху хмарочоса встановили статуї 84-х людей. Вони стоять на краю будівлі, ніби збираючись зістрибнути вниз.

26 березня у центрі Лондона на даху будівлі, що належить британській телевізійній корпорації ITV, з'явилися статуї 84 чоловіків.

Про це повідомляє CNN.

Фігури є частиною проекту, який має на меті привернути увагу до проблеми самогубств у Британії.

Вони одягнені в повсякденний одяг і стоять так, ніби збираються зістрибнути з хмарочоса. Скульптури стали частиною «Проекту 84», присвяченого запобіганню самогубствам серед чоловіків молодше 45 років.

Акцію придумали американський художник Марк Дженкінс та благодійна організація CALM. За їхніми даними, у Великій Британії щотижня 84 людини вчиняють суїцид, три чверті з них — чоловіки.

Дженкінс зазначає, що людям треба подолати збентеження і почати говорити про ментальне здоров'я чоловіків відкрито, щоб вирішити проблему.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що в Миколаєві у власній квартирі застрелився Владислав Волошин, 29-річний керівник обласного аеропорту, льотчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство), триває слідство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про загиблого військового льотчика Владислава Волошина

Пов`язані новини