Світ

У Лондоні на музичному фестивалі напали з ножем: четверо людей поранені

1 липня, 2018 16:29
Світ/У Лондоні на музичному фестивалі напали з ножем: четверо людей поранені
Зберегти
Вигляд
У східній частині Лондона на музичному фестивалі четверо відвідувачів дістали поранення унаслідок нападу з ножем.

У східній частині Лондона на музичному фестивалі четверо відвідувачів дістали поранення унаслідок нападу з ножем.

Про це повідомляє ВВС.

Двох чоловіків гелікоптером відправили до лікарні. Один з поранених — 26-річний відвідувач заходу — дістав серйозні травми, іншому 22-річному пораненому нічого не загрожує.

За інформацією поліції, два інші чоловіки дістали менш значних ушкоджень. Один з них отримав медичну допомогу на місці та пішов з фестивалю ще до того, як приїхала поліція.

Правоохоронці за фактом нападу нікого не затримали.

Загалом на фестивалі Garage Nation festival (фестиваль музики стилю гараж, хаус та R’n’B) очікувалося до 15 тисяч людей. На сцені мали виступати понад 100 виконавців.

У травні 2017 року прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей оголосила про підвищення рівня терористичної загрози з «серйозного» до максимального «критичного» після вибуху біля стадіону у Манчестері.

Нагадаємо, 22 людини загинули і 59 дістали поранення в результаті вибуху в залі Manchester Arena, що стався після концерту американської співачки. Пізніше з'ясувалось, що вибух стався поблизу стадіону.

Поліція визначила, що вибух здійснив смертник. Відповідальність за теракт у Манчестері взяла на себе «Ісламська держава».

Пізніше у Британії знизили рівень терористичної загрози після нападу в Манчестері.

Пов`язані новини