У лондонському театрі Palace сьогодні відбудеться прем'єра вистави «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Квитки повністю розкупили аж до травня 2017 року. Слід зазначити, що попередня історія про чарівника Поттера вийшла 9 років тому.

На прилавках книжкових магазинів восьма книга про вже дорослого чарівника Гаррі Поттера з’явиться опівночі 31 липня, в день народження письменниці Джоан Роулінг та її героя. Вона написала «Гаррі Поттера і прокляте дитя» в співавторстві зі сценаристом Джеком Торном і режисером Джоном Тіффані.

В офіційному синопсисі п’єси повідомляється, що Гаррі Поттеру вже більше 40 років і він працює в Міністерстві Магії. «Але Поттер продовжує боротися зі страшним минулим, яке переслідує його», — зазначається в синопсисі. Як відомо, головним антагоністом на ворогом Поттера є злий чаклун Воландеморт.

«П'єса починається з останньої сцени сьомий частини серії «Гаррі Поттер і Дари Смерті»: через 19 років після перемоги над Волан-де-Мортом Поттер, Рон Візлі і Герміона Грейнджер на вокзалі Кінгс-Кросс проводжають своїх дітей в Хогвартс. Альбус, молодший син Гаррі Поттера, названий на честь загиблого директора магічної школи Дамблдора, запитує у батька, що буде, якщо він потрапить на факультет Слизерин. Це питання, колись хвилювало самого Гаррі, стає відправною точкою сюжету», — йдеться у синопсисі.

П’єса вже удостоїлася найвищої оцінки цілого ряду видань, включно з Independent і Evening Standart.

За день до передпоказу вистави, Роулінг попросила всіх, хто подивиться виставу до прем'єри, зберегти сюжет в секреті, супроводивши свої записи хештегом #KeepTheSecrets (англ. «Збережи секрети»).

Поділитись: