ENRU

У Лондоні вперше виставлять на аукціон особисті речі Одрі Хепберн

D5558f9d4d91f239a
Одрі Хепберн у плащі від Burberry в «Сніданку у Тіффані»

У вересні в Лондоні відбудеться аукціон Christies, на якому колекціонерам запропонують придбати особисті речі акторки та моделі Одрі Хепберн.

Про це повідомляє Christies.

Це перший раз, коли особисті речі Хепберн, які були весь час у власності її родини, виставлені на продаж.

Торги міститимуть широкий асортимент з гардеробу акторки, її власні копії кіносценаріїв улюблених фільмів, в тому числі, «Сніданку у Тіффані» та «Шарада». Хепберн на аркушах з текстом бірюзовими чорнилами робила замітки на полях.

Щодо гардеробу, мова йде плащ Burberry, який оцінюється у £ 6000-8000, також синє плаття Givenchy, яку кутюр’є розробив особисто для Хепберн. Це плаття оцінюється від 10 до 15 тисяч фунтів. Також продадуть і кольорові балетки акторки.


screenshot christies


screenshot christies

На аукціоні запропонують, зокрема, пам’ятні речі (запальничку, оцінено до 5 тисяч фунтів), листи і оригінальні портрети з її особистого архіву, більшість з яких датовані 1953-1968 роками, коли вона була на піку кар’єри.


Запальничка Хепберн screenshot christies

«Ми дуже раді, що нам довірили продаж предметів з особистої колекції Одрі Хепберн. Її ім’я миттєво резонує, вона приваблива і актуальна сьогодні», — сказав глава заходу.

Одрі Хепберн — американська акторка і фотомодель. Вона є лауреатом «Оскару» за найкращу жіночу роль у 1953 році за фільм «Римські канікули».

Найкращою своєю роллю Хепберн вважає у картині «Сніданок у Тіффані» у 1961 році, яку вона назвала «найджазовішою» у своїй кар'єрі.

Раніше повідомлялося, що лист, в якому американський письменник Ернест Хемінгвей зізнається в коханні до актриси Марлен Дітріх, виставили на аукціон.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram