Світ

У Лондоні вручили премії Британської кіноакадемії BAFTA

19 лютого, 2018 09:07
Світ/У Лондоні вручили премії Британської кіноакадемії BAFTA
Зберегти
Вигляд
lead
Стрічка англійського режисера Мартіна Макдонаха «Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі» отримав найбільше нагород на церемонії вручення премії Британської кіноакадемії BAFTA.

Стрічка англійського режисера Мартіна Макдонаха «Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі» отримав найбільше нагород на церемонії вручення премії Британської кіноакадемії BAFTA.

Фільм здобув перемогу у п'яти категоріях, серед яких найкращий фільм року, найкращий британський фільм і найкращий оригінальний сценарій.

Нагороду за найкращу жіночу роль отримала акторка Френсіс Макдорманд, яка зіграла головну героїню Мілдред Хейс.

Приз за найкращу чоловічу роль другого плану отримав американський актор Сем Роквелл, який зіграв офіцера Діксона.

Більшість гостей церемонії вручення премії в Лондоні в Альберт Холі були одягнені в чорний колір на підтримку кампаній проти сексуальних домагань і за рівність у кіноіндустрії Time's Up і Me Too.

Анджеліна Джолі прийшла на захід разом з активістами-правозахисниками. Багато учасників також вбрали значки Time's Up — заклик до поваги і рівності.

Герцогиня Кембриджська Кейт Мідлтон з'явилася в темно-зеленій сукні з чорним стрічковим поясом.

Бетан Холт, директор відділу новин моди британської газети The Telegraph, сказала в інтерв'ю BBC: «Королівська сім'я вкрай рідко бере участь у політичних дискусіях, тому, можливо, не дивно, що вона не приєдналася до решти жінок і не вбралася у чорне сьогодні ввечері».

Нагадаємо, чорні сукні та костюми зірок з церемонії «Золотого глобусу»-2018 продадуть через сервіс eBay. Виручені кошти спрямують на благодійну ініціативу, яка допомагає жертвам сексуальних домагань

Зірки вбралися в чорне на «Золотий глобус» на знак протесту проти домагань.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна» доріжка, промова Опри та жарти про Вайнштейна: як проходив «Золотий Глобус».

Пов`язані новини