Війна

У Луганській області так і не відкрили пропускний пункт «Золоте»

23 листопада, 2016 13:19
Війна/У Луганській області так і не відкрили пропускний пункт «Золоте»
Зберегти
Вигляд
lead
У Луганській області не змогли відкрити контрольно-пропускний пункт «Золоте».

У Луганській області не змогли відкрити контрольно-пропускний пункт «Золоте».

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

«Були вжиті всі заходи для забезпечення безпеки жителів регіону при пішому проходженні або проїзді автотранспортом, створено максимум комфортних умов для бажаючих перетнути лінію розмежування у зазначеному напрямку. Однак, виявилося, що протилежна сторона взагалі нічого не зробила для відкриття пункту пропуску. З того боку він для роботи абсолютно не готовий», — йдеться в повідомленні.

За словами заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, пункт пропуску передбачає проходження 2 тис. автомобілів та 5 тис. осіб щоденно.

Також, для безперебійної роботи пропускної системи створені та готові до використання 12 смуг для руху (6 на в’їзд та 6 на виїзд), 8 пішохідних коридори (4 на вхід та 4 на вихід) та одна окрема полоса для вантажівок міжнародних гуманітарних місій.

 «На виконання рішення Трьохсторонньої контактної групи у Мінську щодо відкриття КПВВ «Золоте» з боку Луганської ВЦА було вжито всіх необхідних заходів для організації повноцінної роботи цього пункту пропуску», – зазначив Клименко.

Нагадаємо, за підсумками роботи підгрупи з безпеки у рамках Трьохсторонньої контактної групи у Мінську було прийнято рішення щодо відкриття КПВВ «Золоте» до 23 листопада.

На цей час у Луганській області діє лише пішохідний КПВВ «Станиця Луганська». Тому «Золоте» мало стати другим на Луганщині з передбаченим автомобільним рухом.

Нагадаємо, що на засіданні тристоронньої контактної групи в Мінську намагатимуться добитись відкриття контрольного пункту «Золоте» Луганської області та розведення військ у Станиці Луганській.

Пов`язані новини