Частина Луганського, Світлодарська та Миронівського досі залишаються без світла, оскільки вже протягом кількох днів через обстріли ремонтні бригади не можуть виїхати в цей район.

У селищі Луганське Донецької області, яке знаходиться дуже близько до району боїв на Світлодарській дузі, через обстріли пошкоджено 6 будинків.

Такі дані, станом 12 годину, місцеві мешканці повідомили кореспондентці Громадського, яка перебуває поблизу Світлодарська.

«В тій чи іншій мірі постраждали 6 будинків, але руйнування незначні. Прямих попадань немає», – сказала вона.

Також, за словами місцевих мешканців, в цьому районі протягом дні було постійно чути звуки обстрілів.

Крім того, вже протягом кількох днів через обстріли ремонтні бригади не можуть виїхати в цей район. Тому частина Луганського, Світлодарська та Миронівського досі залишаються без світла.

Нагадаємо, що через обстріли на Світлодарській дузі три населених пункти лишаються без електрики.

Нагадаємо, на Світлодарській дузі під Дебальцевим за даними штабу АТО 18 грудня загинули 5 військових ЗСУ.

В ніч на 21 грудня в районі Світлодарської дуги поблизу Луганського загинув один боєць ЗСУ, ще один отримав серйозне поранення.

Бійці 25 батальйону «Київська Русь», що стоять на позиціях на Світлодарській дузі розповіли подробиці бою, який відбувся сьогодні, 21 грудня.

Бойовики протягом 22 грудня двічі атакували, намагаючись повернути позиції, які нещодавно зайняли українські військові на Світлодарській дузі поблизу селища Луганське.

Поділитись: