Життя

У Луцьку діти зробили власний розважальний майданчи

Життя/У Луцьку діти зробили власний розважальний майданчи
Зберегти
Вигляд

У Луцьку місцеві жителі вулиці Дружби народів разом із своїми дітьми облаштували дитячий розважальний майданчик. Кажуть, що на обладнання двору збирала власні кошти, проте, не обійшлося і без допомоги зі сторони влади.

Так, дворик має саморобний корабель, гірки, гойдалки та дитячі намети. Також весь двір засаджений квітами та заставлений саморобними фігурами із дитячих казок.

«В нас виникла така ідея три роки тому. Зробили корабель, прапор. Гімн діти там співали», – розповідає ініціатор створення майданчика Віталій Дячук.

Ще одна гордість двору – це розмальована дітьми стіна.

«Стіну малювали діти. Малюнок вибирала я. Мені було цікаво зробити таке казкове містечко. Інші люди бачили, що робиться якась робота і самі долучалися. Хто як міг, так і допомагав», – зазначає ініціатор Наталія Гуркіна.

Також батьки разом із старшими дітьми постійно організовують для малечі різноманітні ігри, конкурси та навіть урок  англійської мови.

Аби вберегти двір від зловмисників, за ним наглядає дільничий інспектор. У разі, якщо на лавочках з’являється нетвереза компанія з алкоголем, то місцеві  відразу викликають міліцію або «Самооборону Волині».

Діти кажуть, що люблять свій майданчик. Кожен з них доклав багато зусиль, щоб розвивати його та прикрашати.

/Громадське.Волинь

Пов`язані новини