УКРАЇНА

У Львові 14 шкіл закрили на карантин

7 лютого, 2018 17:54
УКРАЇНА/У Львові 14 шкіл закрили на карантин
Зберегти
Вигляд
Попередньо, школярі пропустять два навчальних дні — 8 та 9 лютого, а вже з понеділка 12го числа знову підуть до навчальних закладів.

У 14-ти школах Львова запровадили карантин через масове захворювання дітей. Попередньо, школярі пропустять два навчальних дні — 8 та 9 лютого, а вже з понеділка 12го числа знову підуть до навчальних закладів.

Про це йдеться у прес-службі Львівської міської ради.

У місті призупинили навчання, адже у школах були відсутні понад 30% учнів.

«Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності», — додали у міськраді.

У тих школах, де призупинили навчальний процес, відпрацьовуватимуть пропущені заняття шляхом ущільнення навчального матеріалу.

Нагадаємо, що у Чернівцях з 8 по 18 лютого включно всі заклади загальної середньої освіти закрили на карантин. Напередодні у школах і позашкільних установах Запоріжжя з 7 лютого оголосили карантин. У Мукачевому  призупинили навчання на 6 днів через грип та ГРВІ, до цього школи закрили у Миколаєві.

 

Пов`язані новини