ENRU

Масове отруєння рибою у Львові: міська влада перевірить усі ринки

У Львові міська комісія з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки ухвалила рішення про проведення перевірок щодо дотримання умов реалізації харчових продуктів на львівських ринках.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, таке рішення комісія прийняла у зв'язку з масовим отруєнням городян копченою рибою, яку вони купували на ринку «Привокзальний».

За рішенням комісії, перевіряти ринки будуть представники міської влади, контролюючих організацій і громадськості. За словами завідуючої міськвідділу Львівської обласної лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Галини Михальчук, в одному із зразків риби, взятих для аналізу, виявили сальмонелу, а ємність в якій готували рибу, вражена бактеріями кишкової палички.

«Дослідження тривають, і до кінця тижня у нас будуть остаточні результати», — сказала вона.

24 вересня у Львові 38 людей отруїлися рибою з одного кіоску. Станом на 26 вересня у Львові кількість постраждалих від отруєння рибою перевищила 60 людей.

Поліцейські встановили, що всі госпіталізовані вживали рибу гарячого копчення, яку напередодні придбали в одному з кіосків на ринку «Привокзальний» у Львові

За даними департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації, всього зафіксували 64 людини з гострою кишковою інфекцією, з яких 59 госпіталізовано. 7 осіб виписали. За фактом масового отруєння поліція відкрила кримінальне провадження. Підозрюваній продавчині загрожує 8 років в’язниці.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram