ENRU

Поліція Львова перервала організовані «Автономним опором» змагання: шукали вибухівку

У Львові працівники поліції перервали організований лівими націоналістами з «Автономного опору» турнір зі змішаних єдиноборств. Поліція нібито шукала вибухівку. Самі ж учасники організації вважають, що правоохоронці здійснювали на них тиск.

Про це у коментарі Громадському повідомила активістка «Автономного опору» Анна Іванцик.

«Я вважаю, що це продовжується тиск на нашу організацію, бо поліція прийшла і почала виганяти з зали, де проходив 10й турнір по змішаним єдиноборствам «Нескорені». З інших приміщень нікого не виводили», — сказала вона.

За словами Іванцик, на місце проведення змагань — до орендованого «Автономним опором» залу — не було викликано ані пожежну, ані швидку, ані вибухотехніків.

Сергій Марко

«Поліція залізничного райвідділку приїхала зі своїм собакою. Ще був власник залу, у якого ми орендуємо приміщення. Він вимагав у поліції більш детальної інформації про те, що відбувається, і скільки часу буде розмінування, бо там тренуються люди», — зазначила активістка.

За її даними, поліція була на місці близько 30 хвилин, а після — поїхала, не знайшовши «бомби».

Нагадаємо, вранці 12 жовтня у Львові працівники СБУ провели обшуки у помешканнях і затримали 7 учасників організації лівих націоналістів «Автономний опір». Їх підозрюють у підготовці державного перевороту.

Після дня допитів у Львівському міському управлінні поліції, усіх відпустили, але вручили повістки на подальші допити. Серед затриманих — учасники кримського Євромайдану Максим Осадчук та Денис Мацола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про обшуки і затримання активістів «Автономного опору».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram