Тисячі львів’ян, військові побратими, рідні та друзі з Франції попрощалися з відомим оперним співаком та бійцем ДУКу Василем Сліпаком.

Панахида за загиблим проходила в гарнізонному храмі св. Петра і Павла у Львові. Всю дорогу до кладовища труну супроводжували оплесками і вигуками «Герої не вмирають!».

Поховали Василя на Личаківському кладовищі у Львові, куди разом із рідними прийшли тисячі львів’ян. Прощання відбулося з усіма військовими почестями.

Окрім того і в церкві, і на кладовищі співав львівський хор «Дударик», з якого Василь Сліпак колись починав свою музичну кар’єру.

Нагадаємо, Василь Сліпак був солістом Паризької опери, попри те після початку російської агресії він повернувся в Україну. Спочатку Василь допомагав військовим як волонтер, а з часом і сам взяв у руки зброю і вступив у лави «Правого Сектору» і навіть це не заважало йому продовжувати свою кар’єру оперного співака.

Самі бійці знали Василя за псевдонімом «Міф», який походив від слова «Мефістофель». Загинув Василь Сліпак 29 червня від кулі снайпера в Донецькій області.

Поділитись: