УКРАЇНА

У Львові розпочався 23-й Форум видавців

УКРАЇНА/У Львові розпочався 23-й Форум видавців
Зберегти
Вигляд
lead

15 вересня у Львові розпочався двадцять третій Форум видавців. На 60 локаціях міста відбудуться лекції, презентації, воркшопи, автограф-сесії та читання.

Серед основних заходів на Форумі можна виокремити: 
— Книжковий ярмарок;
— Вручення премії «Найкраща книга Форуму-2016»;
— Львівський міжнародний літературний фестиваль;
— Ніч поезії та музики non-stop.

Повний розклад програми дивись тут.

Почесним гостем цього року став Томас Венцеслав — литовський письменник, дисидент, один із засновников Литовської Гельсінської групи. Зірковий гість — автор «99 франків» та «Уни та Селінджера» Фредерік Беґбедер.

На фестивалі відбудеться 13 тематичних форумів, у рамках яких пройдуть профільні дискусії, читання, круглі столи, спілкування з експертами та лекції. Теми такі: Історія, Освіта, Наука і технології, Філософія, Українська візуальна книга, Жінка в темі, Художній репортаж, Бізнес, Креативні індустрії, Крим, Місто, Кулінарія, Мандри.

Крім цього, на Форумі видавців відбудеться публічна дискусія проекту Громадське.Схід «Література війни чи література про війну?».

Письменники Артем Чапай, Олексій Чупа, Любов Якимчук та Артем Чех обговорять тематику війни на Донбасі в контексті літератури. Дискусія розпочнеться 18 вересня о 19:00 у приміщенні готелю «Жорж».

Пов`язані новини