УКРАЇНА

У Львові спрацювали сирени: поліція перевіряє причини

26 грудня, 2017 10:49
УКРАЇНА/У Львові спрацювали сирени: поліція перевіряє причини
Зберегти
Вигляд
У Львові ввечері 25 грудня спрацювали сирени. Їх звучання було чутно по всьому місту.

У Львові ввечері 25 грудня спрацювали сирени. Їх звучання було чутно по всьому місту.

Чергова частина поліції Львівської області у коментарі Громадському повідомила, що причина їхнього спрацювання з’ясовується. Правоохоронці також не надали інформації про те, який саме радіус охоплення у звучання був, та наскільки це було масштабно.

У черговій частині Державної служби з надзвичайних ситуацій Львівської області Громадському повідомили, що системи сповіщення по сиренах не проводять, «тож не знають причини їхнього спрацювання». Порадили звертатися до влади міста.

«Чули їх як і інші мешканці», — додали в ДСНС.

Натомість за інформацією депутата Львівської міської ради Ігоря Зінкевича, сирени пролунали через збій системи. Про це він повідомив, посилаючись на оперативну інформацію управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

«Зі слів оперативного чергового в ЛОДА, він оповіщення не вмикав. За попередньою інформацією, сталось несанкціоноване ввімкнення апаратури «Укртелекому». Зараз на місце збирають спеціалістів та з’ясовують причини ситуації», — написав Зінкевич.

Він також наголосив, що оскільки несанкціоновано спрацювала апаратура, жодної загрози в місті нема, а мешканців просять зберігати спокій.

Пізніше Львівська міська рада офіційно розмістила повідомлення про збій у роботі сирени. На місце викликали фахівців «Укртелекому».

Пізніше у прес-службі «Укртелекому» Громадському повідомили, що близько 22:30 у Львові спрацювало обладнання аварійного оповіщення (сирени).

У компанії зазначили, що обладнання належить ДСНС, а «Укртелеком» забезпечує зв'язок сирен з центром керування та підтримання обладнання сповіщення у належному технічному стані.

Центр керування розміщений у приміщеннях Львівської обласної адміністрації та підпорядковується структурам обласного керівництва, а зв'язок з сиренами організований через п`ять АТС ПАТ «Укртелеком», які працюють в автоматичному режимі, без залучення співробітників товариства.

«Наразі працює комісія, мета якої з’ясувати причини спрацювання. На цей час спеціалізована охорона АТС підтвердила, що до станцій не було несанкціонованого доступу», — зазначили у прес-службі.
 

Більше про:
# сирени
# Львів
Пов`язані новини