УКРАЇНА

Внаслідок сутичок у Львові поранили двох поліцейських

УКРАЇНА/Внаслідок сутичок у Львові поранили двох поліцейських
Зберегти
Вигляд
lead
Представники «Правого сектору» та ГО «Білі горвати» намагалися знести пам’ятник Степану Тудору

У Львові представники «Правого сектору» та ГО «Білі горвати» намагалися знести пам’ятник радянському письменнику Степану Тудору. Внаслідок сутички між правоохоронцями і представниками праворадикальних організацій двоє поліцейських отримали поранення. Про це повідомило Громадське.Львів.

Водночас, поліція затримала двох чоловіків, сказав  т.в.о.начальника ГУ Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія.

«Хлопці заявили, що робили це у рамках декомунізації, проте поліцейські пояснили їм, що сьогодні не найкращий день для цього. Була спроба силового протистояння, проте працівники поліції взяли ситуацію під контроль. Двоє чоловіків, 1985 та 1986 років народження були затримані за опір правоохоронцям», - повідомив Загарія.

Однак, представники праворадикальних організацій заявляють, що продовжать спроби знести пам’ятник Тудору.

«Пам'ятник ми продовжимо валити в інший день. Ми маємо механізм і ми його обов'язково знесемо», – сказав після переговорів представник добровольчого батальйону ОУН Антон Петрівський.

Нагадаємо, пам’ятник на честь Степана Тудора у Львові встановили в 1979 року на теперішній площі Євгена Маланюка. За словами в.о. начальника управління культури Львівської міськради Михайла Мороза, пам’ятник Степанові Тудору не підпадає під закон про декомунізацію.

Пов`язані новини