На залізничному вокзалі Львова зустріли першу групу паралімпійців. Спортсмени повернулись з Ігор в Ріо-де-Жанейро. На пероні їх зустрічали близько 50 людей; рідні, колеги-спортсмени, люди на візках і прості львів’яни.

Представники реабілітаційного центру «Джерело» виконали для своїх героїв пісню, повідомляє Громадське.Львів.

Додому повернулися золоті призери з фехтування у візках Антон Дацко та Андрій Демчук, а також Наталія Морквич та їхні тренери.

Дніпровських паралімпійців чекали у місті близько 11 години. Втім, зателефонувавши одному з тренерів збірної, Громадське.Дніпро дізналося, що керівництво попросило їх затриматись на годину, аби голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов і голова фракції БПП в міській раді Дніпра Каміль Примаков встигли приїхати на зустріч з іншого протокольного заходу.

О 12:00 автобус зі спортсменами прибув на місце зустрічі — в’їзд до Дніпра з боку Полтавської траси. Чиновники, привітавши спортсменів, зазначили, що урочисті привітання будуть пізніше.

Тренер плавців Оганес Мкртчян зазначив, що Паралімпіада — дуже складні змагання за рівнем напруги та боротьби, які не варто порівнювати зі змаганнями інших рангів: «Нам було поставлене завдання виграти у збірної США — і ми виграли. Збірна з плавання взяла 25 золотих, 24 срібні, 25 бронзових медалей. Ці змагання — як великий тоталізатор».

Дивіться також, як у «Борисполі» зустріли першу групу паралімпійської збірної України.

Нагадаємо, на паралімпійських іграх в Ріо українські спортсменивстановили рекорд за кількістю здобутих нагород за всю історію участі збірної у змаганнях, завоювавши 117 медалей: 41 золотих, 37 срібних та 39 бронзових нагород.

Крім цього, українські паралімпійці встановили 109 рекордів у плаванні, легкій атлетиці і пауерліфтингу, з яких 22 рекорди світу, 54 рекорди Європи і 32 паралімпійські рекорди.

Четверо представників збірної України увійшли до десятки спортсменів, що завоювали найбільшу кількість нагород за підсумками Паралімпіади в Ріо.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile