У Львові відбувся напад на соціальний центр «Цитадель», де знаходилися організатори махновського «Маршу Волі». Близько сотні молодих людей намагалися увірватися до будівлі. В результаті бійки нападники відійшли, повідомляє рух «Автономний Опір» у мережі Facebook. Напад пов’язують з право-радикальними угрупованнями «Правий сектор», «ЦК Азов» та «С14».

У Львові відбувся напад на соціальний центр «Цитадель», де знаходилися організатори махновського «Маршу Волі». Близько сотні молодих людей намагалися увірватися до будівлі. В результаті бійки нападники відійшли, повідомляє рух «Автономний Опір» у мережі Facebook.

Напад пов’язують з право-радикальними угрупованнями «Правий сектор», «ЦК Азов» та «С14».

«Сьогодні ми стояли на захисті не тільки свого спортивного клубу «Цитадель», а і на захисті мешканців хостелу «Юрус», який знаходиться у нашій будівлі. Нацисти з «Правого сектору» і «ЦК Азов» хотіли вчинити напад на мирних жителів, а ми встали на іх захист і будемо робити так завжди!», — йдеться у заяві «Автономного Опору».

Як повідомляє «24 Канал», о 19 годині, коли мав розпочатися заборонений судом «Марш Волі», на площі Святого Юра зібралася велика група людей у балаклавах та військовому камуфляжі. О 20.30 вони рушили з площі у напрямку соціального центру, в якому знаходилися організатори та учасники маршу.

Відео нападу на соціальний центр «Цитадель», Kateryna Benjuk

Право-радикальне угруповання «С14» повідомляє, що нападники хотіли лише «поговорити» з організаторами «Маршу Волі».

Як повідомив Громадському представник «Автономного Опору», під час бійки приїхала поліція, після чого нападники відступили.

«Автономний Опір» — організація, що сповідує ідеї соціалізму, анархізму та націоналізму. Їх осередки представлені переважно у містах західної України.

6 листопада організація планувала провести «Марш Волі», присвячений ватажку Революційної повстанської армії України — анархісту Нестору Махну.

4 листопада влада Львова подала звернення в Окружний адміністративний суд щодо можливості проведення маршу «Автономного Опору».

Суд заборонив проводити марш. Водночас, суд дозволив провести віче, яке планували провести «Правий сектор» і «ЦК Азов».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile