УКРАЇНА

У Львові вночі горіла будівля на території спортивного комплексу Міноборони

10 червня, 2018 12:03
УКРАЇНА/У Львові вночі горіла будівля на території спортивного комплексу Міноборони
Зберегти
Вигляд
В ніч проти неділі, 10 червня, у Львові сталася пожежа у будівлі на території спортивного комплексу Міноборони.

В ніч проти неділі, 10 червня, у Львові сталася пожежа у будівлі на території спортивного комплексу Міноборони.

Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій, повідомлення про пожежу на вулиці Клепарівська, 39а у Львові надійшло о 02:26.

Пожежа сталася у 3-поверховій адміністративній будівлі, де розтошований зокрема стрілецький тир, на території спортивного комплексу з адміністративними приміщеннями навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони.

Відео: ДСНС/Youtube

Площа будівлі становить 4 400 кв.м. Горіла покрівля на всій площі. Рятувальники винесли з приміщення тиру патрони та стрілецьку зброю.

«Вогнеборці також не допустили поширення вогню на приміщення гуртожитку, розташованого поруч. З метою гарантування безпеки, із гуртожитку евакуювали 120 мешканців», — повідомили в ДСНС.

Пожежу локалізовали о 5:35, ліквідували о 7:51.

Причина виникнення займання встановлюється. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Як повідомив спікер ДСНС у Львівській області Віталій Туронцев в ефірі телеканалу «112», про причини події говорити зарано. Унаслідок пожежі пошкоджено дах будівлі, а також 1 і 2 поверхи.

«Складність полягала в тому, що пожежа поширювався в бік гуртожитку, який знаходиться поруч і примикає до тиру і де проживають люди. У самому тирі знаходилися патрони до стрілецької зброї, а також стрілецька зброя», — сказав він.

Як повідомлялося, масштабну лісову пожежу на Херсонщині спричинили підпали.

Більше про:
# пожежа
# Львів
Пов`язані новини