На виборчій дільниці на вулиці Симоненка у Львові одній людині видали одразу 10 бюлетенів — жінка заповнила всі та вкинула в урну.

Про це кореспонденту Громадського повідомили в комітеті виборців Львівщини. 

«Через неуважність та відсутність досвіду у членів ДВК, які видавали виборчі бюлетені, жінка отримала на руки десять бюлетенів для голосування в мажоритарному окрузі (для зручності члени комісії погрупували бюлетені по десять штук), заповнила їх та вкинула у скриньку. Виборчу скриньку, куди була вкинута пачка з 10 бюлетенів, було опечатано, хоч і з певним запізненням», – повідомили у комітеті. 

Водноча голова дільничної комісії Валентина Матвєєва, де трапився інцидент, у коментарі Громадського заявила, що жінка, яка прийшла голосувати, сама взяла бюлетені зі столу. 

«Виборець самостійно взяла десять бюлетенів мажоритарного списку і вкинула десять бюлетенів у скриньку для голосування. Скриньку опломбували, і зараз в неї не кидають бюлетені. Це була дівчина 1995 року народження», — розповіла вона. 

Правоохоронці опитали дівчину та голову комісії.

Нагадаємо, за даними ЦВК, вибори в Раду відбуваються без серйозних порушень, які могли б вплинути на результати голосування.

все про вибори в Раду читайте тут

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile