УКРАЇНА

У Львові звільнили вчительку, у Facebook якої був допис про Гітлера

25 квітня, 2018 18:16
УКРАЇНА/У Львові звільнили вчительку, у Facebook якої був допис про Гітлера
Зберегти
Вигляд
Учительку історії львівської школи №100 Мар’яну Батюк звільнили після того, як у її Facebook з'явилось привітання Адольфа Гітлера з днем народження.

Учительку історії львівської школи №100 Мар’яну Батюк звільнили після того, як у її Facebook з'явилось привітання Адольфа Гітлера з днем народження.

Про це повідомляє сайт міськради Львова.

«Ми не допустимо, аби в львівських школах працювали люди, які прославляють тих, хто вбивав мільйони українців. І Гітлер, і Сталін — це злочинці, на руках, яких кров як наших предків, так і мільйонів людей інших націй. Якщо вчителька історії цього не знає — їй не місце серед дітей», — заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

20 квітня на Facebook депутатки львівської міськради та вчительки історії середньої школи Львова Мар'яни Батюк з'явився пост, у якому було вітання лідера нацистів Адольфа Гітлера з днем народження. 

Скріншот зі сторінки Facebook Мар'яни Батюк 

Згодом пост було видалено, а натомість з'явився пост в якому Батюк заявила, що її сторінку зламали.

«Я шокована тим що зараз відбувається. Я нічого не писала і не поширювала. Очевидно, мою сторінку зламали. Знаю, як і хто вбивав мій народ. Я націоналістка. Як історик знаю, що нацистський та комуністичний режими — це два вогні між якими українці боролись. Гітлер-злочинець! Це моя позиція!» — написала депутатка.

У міськраді повідомили, що з метою спростування чи підтвердження зламу сторінки, управління освіти 24 квітня вручило Батюк лист про те, щоб вона прибула в Львівське комунальне підприємства «Міський центр інформаційних технологій» і надала копії архіву її акаунту в мережі Facebook.

Повідомляється, що Батюк ознайомилась з листом, однак, у визначений час не з’явилась. 

Нагадаємо, 22 квітня співробітники Агентства внутрішньої безпеки Польщі затримали двох чоловіків, які планували організувати концерт неонацистських музичних гуртів на честь дня народження Адольфа Гітлера 20 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шотландець навчив мопса нацистському вітанню його визнали винним у розпалюванні ворожнечі.

Пов`язані новини