Світ

У Литві в День святого Валентина робот одружував гей-пари

14 лютого, 2018 23:45
Світ/У Литві в День святого Валентина робот одружував гей-пари
Зберегти
Вигляд
lead
До Дня святого Валентина у Вільнюсі провели церемонію одруження для гей-пар. Гомосексуальні пари та усіх бажаючих одружував переодягнений в робота один з організаторів шоу Артурас Рудоманскіс.

До Дня святого Валентина у Вільнюсі провели церемонію одруження для гей-пар. Гомосексуальні пари та усіх охочих одружував переодягнений в робота один з організаторів шоу Артурас Рудоманскіс.

Організатори заходу закликали суспільство і політиків бути більш відкритими до сексуальних меншин.

Одягнений в костюм робота Артурас Рудоманскіс (ліворуч) під час символічного весілля для усіх, зокрема і гомосексуальних пар в  в День святого Валентина у Вільнюсі, Литва, 14 лютого 2018 року. Акція покликана привернути увагу до проблем ЛГБТ-спільноти у країні Фото: EPA-EFE/VALDA KALNINA

Гей-пара ставить символічні підписи під час імпровізованого весілля гомосексуальних пар в День святого Валентина у Вільнюсі, Литва, 14 лютого 2018 року Фото: EPA-EFE/VALDA KALNINA

У соцмережах таку акцію назвали «Весіллям століття»

Ліберальні політики кілька разів пропонували легалізувати в Литві законодавчо одруження гомосексуальних пар, проте ці ініціативи в парламенті не знайшли підтримки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У «Дикому театрі» представили комедію «Гей-парад»

Більше про:
# геї
# ЛГБТ
# Литва
Пов`язані новини