Директор Уханьского інституту вірусології Юань Чжімінь заявив, що не вірить у те, що люди володіють достатніми знаннями для створення SARS-CoV-2.

Про це він розповів в інтерв'ю CGTN.

Чжімінь зазначив, що вірус не міг піти з інституту, тому що співробітники дотримуються суворого регламенту поводження зі зразками.

«Ми говорили й раніше, що вірус не пішов від нас. У нас суворий регламент та кодекс поведінки для досліджень. Тому ми впевнені у цьому», — сказав дослідник.

За його словами, наразі немає доказів про те, що вірус синтезували.

«Деякі вчені вважають, що для синтезу вірусу потрібен надзвичайний інтелект та багато роботи. Я ніколи не повірю, що люди володіють достатніми знаннями для синтезування побідного вірусу», — наголосив Чжімінь.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 19 квітня коронавірусом у світі зареєстрували 2 млн 332 тисячі 456 випадків інфікування SARS-CoV-2. З-поміж них 600 006 людей одужали та 160 786 померли. Це означає, що наразі у світі 1 млн 571 тисяча 666 інфікованих пацієнтів.

Поділитись: