Війна

У Мар'їнці снаряд влучив у будинок: поранено 2 дітей

Війна/У Мар'їнці снаряд влучив у будинок: поранено 2 дітей
Зберегти
Вигляд

Протягом 10 серпня у Мар’їнському районі були зафіксовані обстріли зі стрілецької зброї, мінометів та важкого озброєння.

Внаслідок цього у Мар'їнці було поранено двох дітей, повідомляє голова Мар'їнської райдержадміністрації Володимир Мороз.

«Станом на 08 годину ранку 11.08.2016 року стало відомо, що 10.08.2016 р. в м. Мар'їнка за адресою: вул. С. Прокоф'єва, 154 під час влучання снаряду в кімнату було поранено Вистороп Данила Івановича, 2003 р.н., Альошина Олександра Івановича, 2008 р.н.», – написав він.

За його словами, загиблих серед мирного населення немає.

Також 10 серпня у місті було пошкоджено приватні будинки за адресами: Героїв Чорнобиля, 271; Героїв Чорнобиля, 212; Шевченка, 235. На вулиці Шевченка, 12 від влучання снаряду сталася пожежа.

Обстріли з боку бойовиків, зокрема по позиціях контрольного посту «Мар’їнка» підтверджують українські прикордонники. «Після 21 години у черговий раз з населеного пункту Олександрівка, що на неконтрольованій території вели обстріл по позиціям контрольного посту «Мар’їнка». Вогонь вони відкривали зі стрілецької зброї та підствольних гранатометів», – йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини