У Маріуполі на відкриття супермаркету зібралися сотні людей попри заборону проводити масові заходи. У поліції обіцяють покарати його власників за порушення карантину.

Про це повідомили в Нацполіції.

Хоча більшість людей були у масках, вони не дотримувались рекомендованої дистанції одне між одним.

«Така ситуація є нахабним та грубим порушенням встановлених карантинних обмежень. Це неприпустима поведінка посадових осіб цієї торговельної мережі. В умовах щоденного зростання кількості хворих на коронавірус наражати громадян, серед яких було чимало людей старшого віку, на небезпеку – не просто зухвало, а злочинно. Слідство встановить винних осіб, і вони нестимуть покарання», — зазначив глава Нацполіції Ігор Клименко.

Наразі правоохоронці опитують свідків та очевидців, встановлюють усі обставини події. Слідчі поліції Донеччини розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу — Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні лабораторно підтвердили 4161 випадок інфікування коронавірусом: 116 людей померли, водночас 186 пацієнтів одужали.

Поділитись: