За допомогою 37 камер, встановлених на вулицях Маріуполя, поліцейські зможуть в режимі реального часу відстежувати ситуацію у місті.

У Маріуполі Донецької області розпочала роботу сучасна система відеоконтролю за ситуацією у місті.

Система функціонує на базі Єдиного сервісно-аналітичного центру (UASC), створеного при управлінні поліції Донеччини, повідомляє прес-служба Нацполіції.

«За допомогою 37 камер, встановлених на вулицях Маріуполя, поліцейські зможуть в режимі реального часу відстежувати переміщення автомобілів, які перебувають у розшуку. Зокрема, йдеться про розшук викрадених авто, а також транспортних засобів, водії яких порушили ПДР або причетні до скоєння злочину», – йдеться у повідомленні.

Система дозволяє фіксувати і обробляти досить значні масиви інформації одразу за кількома параметрами: оточуюча обстановка (пора доби, погодні умови), обробка інформації про тип, марку, модель і колір автомобіля, його номерний знак. Крім того, система дозволяє проводити пошук збігів за обличчями тощо.

Також система дає змогу робити аналіз необхідної інформації упродовж відрізку часу, заданого оператором. У разі виявлення розшукуваного автомобіля система виділяє номерний знак автомобіля-порушника червоним кольором та інформує оператора звуковим сигналом.

Зараз оператори аналітичного центру обробляють інформацію з 37 відеокамер, які транслюють відео з вулиць міста. У перспективі кількість камер буде збільшена до 70.

Поділитись: