УКРАЇНА

У Маріуполі сталися сутички в суді у справі про вбивство СБУшника

УКРАЇНА/У Маріуполі сталися сутички в суді у справі про вбивство СБУшника
Зберегти
Вигляд

У Приморському суді Маріуполя сталися сутички між учасниками судового засідання у «справі Гордєєва» про вбивство співробітника СБУ у Волновасі Донецької області Віктора Мандзика.

Як повідомляє сайт 0629.ua, співробітники поліції в лікарні, куди було доставлено звинувачуваних, завдали травм їм та їхнім родичам.

Адвокат звинувачуваного Дениса Гордєєва Віталій Погосян каже, що в його підзахисного розбито губу й порвано м'язи руки.

За даними адвоката, в однієї жінки з родичів звинувачуваних зафіксували тупу травму живота, а в іншої – перелом руки. 

Адвокат Оксана Томчук повідомляє, що Дениса Гордєєва в лікарні били 6 осіб. До лікарні напередодні доставили двох із шести звинувачуваних.

«Підстав та законних процедур за названих обставин немає, тому в хід йдуть альфатітушки», – написала вона у Facebook.

Начальник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін прокоментував ситуацію Громадському.

«У Приморському суді вирішується питання щодо продовження утримання під вартою 6 осіб, які звинувачуються в особливо тяжких злочинах, у тому числі людини, яка підозрюється у вбивстві в 2015 році у Волновасі співробітника СБУ. Вони всіляко намагалися відтягнути рішення, зверталися до медиків (минулої ночі провели у лікарні). Сьогодні під час засідання зламали нижню частину «клітки» в суді і вирвалися назовні. Я прибув на місце і дав команду їх туди повернути, що і було зроблено. Порушники порядку були доставлені в Приморський відділ поліції», – повідомив Аброськін.

Разом з тим, начальник обласної поліції заперечує факт побиття обвинувачених.

«На місці зараз працює слідча група, фіксують факт втечі. Буде занесено в ЕРДР за ст.аттею 391 – втеча. Поліція Донеччини та органи охорони громадського порядку конвоюють підозрюваних до залу суду і до рішення суду їх відпустити не можуть. Не було ні рішення суду, ні прокуратури, тому звільнення їх з-під варти неможливо. В даний момент судді в нарадчій кімнаті. Що там відбувається, я не знаю. У нас є відео, яке підтверджує, що ніхто нікого не б'є», – сказав Аброськін.

Пов`язані новини