Поліція спільно зі Службою безпеки виявила у Маріуполі схрон зі зброєю та викрадену автівку у гаражі місцевого мешканця.

Поліція спільно зі Службою безпеки виявила у Маріуполі схрон зі зброєю та викрадену автівку у гаражі місцевого мешканця.

Про це повідомляє поліція Донецької області.

«Сьогодні за наявною інформацією правоохоронці двох силових відомств провели обшукові заходи у гаражі маріупольського кооперативу (Приморський район). Його власником є місцевий мешканець, проте приміщення він здав знайомим 4 роки тому. Саме там, за металевими дверима, й була схованка терористів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у викраденій автівці виявили 8 автоматів, що за попередніми даними належать військовій частині АР Крим, а також гранатомет з трьома пострілами до нього та близько тисячі набоїв.

«Крім того, в салоні було заховано георгіївські стрічки та камуфляж з плямами крові. Це дає змогу припускати, що господаря речей було поранено», — додають у поліції.

Правоохоронці також зазначили, що під час звільнення Маріуполя бойовики втекли на окуповану територію, де наразі продовжують воювати проти України. Їх особи також встановлені.

Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч.1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Раніше СБУ виявила на Луганщині схованку з майже 40 гранатами.

Поділитись: