Світ

У Марселі евакуювали вокзал через загрозу вибуху

19 травня, 2018 21:45
Світ/У Марселі евакуювали вокзал через загрозу вибуху
Зберегти
Вигляд
У французькому місті Марсель евакуювали залізничний вокзал через загрозу вибуху. Правоохоронці затримали підозрілого чоловіка.

У французькому місті Марсель евакуювали залізничний вокзал через загрозу вибуху. Правоохоронці затримали підозрілого чоловіка.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що у районі залізничної станції помітили підозрілого чоловіка, який ніс рюкзак з батарейками та кабелями. Підозрюваний заперечив правоохоронцям, що його речі призначені для вибухівки.

Вокзал перевірили та знову відкрили для пасажирів. Жодних інших деталей щодо інциденту поліція не повідомила.

У Франції за останні три роки понад 240 людей загинули унаслідок атак членів радикального ісламістського угруповання «Ісламська держава» та їх прибічників.

У жовтні 2017 року на залізничній станції у Марселі солдати застрелили чоловіка, що напав на людей із ножем. Пізніше МВС Франції повідомило, що внаслідок нападу загинули дві жінки«Ісламська держава» взяла відповідальність за напад у Марселі.

Улітку 2017 центральна залізнична станція Брюсселя була евакуйована після повідомлень про вибух. Повідомлялось, що правоохоронцями був «нейтралізований» підозрюваний, на якому був «пояс з вибухівкою». Згодом прокуратура Бельгії визнала вибух на вокзалі Брюсселя терактом.

Більше про:
# вокзал
# Марсель
Пов`язані новини