У мексиканському місті Мехіко чоловік відмовляється віддавати федеральним інспекторам з питань захисту навколишньої природи трьох левів, які живуть на його терасі.

Омар Родрігес каже, що утримує тварин, аби його онуки побачили рідкісний білий вид левів. Та погоджується, що у нього вдома, можливо, й «не найкращі умови для утримання».

«Найкращі умови для утримання лева були б в африканській савані, де він може вільно бігати, але ж ви розумієте...», — сказав Родрігес.

Ричання левів викликало занепокоєння жителів Мехіко, зазначає ВВС.

Власник запевняє, що тримає левів упродовж 20 років та має необхідні для цього документи агентства захисту навколишньої природи Profepa.

Водночас місцева влада каже, що Родрігес не надав необхідних документів, а також, що умови життя для тварин — незадовільні.

Родрігесу наказали дозволити федеральним інспекторам з питань захисту природи відвідати тварин та надати документи про походження левів, інакше — справу передадуть генеральному прокурору.

На думку інспекторів, тварин необхідно перевезти в місце, у якому за ними зможуть повноцінно доглядати.

Занепокоєння щодо утримання левів вдома виникли в Мексиці після того, як домашня левиця напала на свого господаря у місті Сьюдад-Хуарес. Його власник приїхав додому нетверезим та накричав на тварину. Левиця покусала чоловіка, глибина укусів сягала до 10 сантиметрів.

Поділитись: