УКРАЇНА

У мене не було ні з ким конфліктів — захисник Донецького аеропорту розповів про напад на нього

3 травня, 2018 17:03
УКРАЇНА/У мене не було ні з ким конфліктів — захисник Донецького аеропорту розповів про напад на нього
Зберегти
Вигляд
Учасник бойових дій на Донбасі, захисник Донецького аеропорту Дмитро Вербич розповів про напад на нього у центрі Києва

Учасник бойових дій на Донбасі, захисник Донецького аеропорту Дмитро Вербич розповів про напад на нього у центрі Києва. За його словами, останнім часом у нього ні з ким не було конфліктів, також він не отримував ні від кого погроз.

Про це він розповів журналістам під стінами лікарні, куди з ножовим пораненням госпіталізували колишнього військового.

«У мене є підозри, що це або якась проросійсько налаштована молодь, або хтось лівого толку. Щось подібне. Я йшов у камуфляжних штанах, тож було видно, що я маю відношення до військових», — сказав Вербич.

Він повідомив, що прогулювався Подолом, коли на нього напали кілька молодиків.

«Я отримав удар у спину, не одразу зрозумів, що це ніж. А коли розвернувся — отримав балончиком в обличчя з дуже маленької відстані. Я розвернувся і побачив, що мене намагаються вдарити у голову молотком», — розповів Вербич.

Колишній військовий додав, що ніж зупинила кістка хребта, тож він не пройшов далі. За словами лікарів, вже через 6 днів Вербича зможуть виписати з лікарні.

Нагадаємо, 2 травня у центрі Києва невідомі напали з ножем на учасника бойових дій на Донбасі, захисника Донецького аеропорту Дмитра Вербича.

За даними поліції, напад скоїли троє хлопців та двоє дівчат, які були одягнені у маски. Вони накинулися на військового з ножем, внаслідок чого він отримав колото-різане поранення в спину. 

Поліція Києва за фактом нападу відкрила кримінальне провадження.

Більше про:
# напад
# Київ
Пов`язані новини