На трьох станціях київського метро — ​​«Хрещатик», «Майдан Незалежності» і «Площа Льва Толстого» — в тестовому режимі запрацюють переобладнані турнікети, у яких можна буде розраховуватися за проїзд будь-якою банківською карткою.

Про це повідомила речниця столичної підземки Наталія Макогон, повідомляє «Город Киев».

«На трьох станціях метро в тестовому режимі працюватимуть термінали, в яких пасажири зможуть оплатити за безготівковим розрахунком разову поїздку. При цьому неважливо, яка банківська карта у вас є — MasterCard PayPass або Visa. Розплатитися можна буде карткою будь-якого банку», — сказала спікерка.

Також, за її словами, метрополітен продовжує вживати заходів щодо позбавлення від «згубної звички» купувати жетони для оплати за проїзд, і переходити на безконтактну основу.

«Більшість пасажирів купують жетони виключно за звичкою. Але за останніми даними, щодня в метро близько 25 тис. Пасажирів оплачують проїзд карткою », — сказала Наталія Макогон.

На сьогоднішній день оплатити проїзд банківською карткою можна на кожній станції, де встановлено по одному переобладнаному турнікету.

Поділитись: