У Мічигані злочинець пообіцяв здатися, якщо поліція збере тисячу репостів у Facebook

19 жовтня, 2017 23:37
default/У Мічигані злочинець пообіцяв здатися, якщо поліція збере тисячу репостів у Facebook
Зберегти
Вигляд
У Мічигані чоловік знущався із місцевої поліції у Facebook за їхню «непопулярність». Він пообіцяв здатися правоохоронцям за свої правопорушення і принести у відділок пончики, якщо полцейські зберуть тисячу репостів одного із записів

У Мічигані чоловік знущався із місцевої поліції у Facebook за їхню «непопулярність». Він пообіцяв здатися правоохоронцям за свої правопорушення і принести у відділок пончики, якщо поліцейські зберуть тисячу репостів одного із записів.

Про це повідомляє Mashable.

Чоловік під псевдонімом Champagne Torino писав поліцейським, що він «єдиний, хто підтримує активність» на їх сторінці.

У департаменті поліції Редфорда повідомили, що вони мають ордер на арешт цього чоловіка, якого у житті звати Майкл Зейдель. Його звинуватили у спробі нападу на людину у нетверезому стані.

Поліція звернулася до підписників своєї сторінки із проханням допомогти спіймати злочинця. Користувачі швидко набрали потрібну кількість. Запис перевищив сподівання і набрав понад 4 тисячі репостів.

Упродовж кількох днів у відділок поліції ніхто не приходив, хоча Зейдель обіцяв здатися. Правоохоронці припустили, що може «він не є людиною слова», однак все одно подякували підписникам за активність.

Майже через 10 днів злочинець приїхав до поліції і здався. Він, як і обіцяв, привіз пончики та бублик. Його відвели до камери, і він має чекати на суд.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# США
Пов`язані новини