Світ

У Мінессоті птахи врізаються в дерева: поліція заявила, що вони сп’яніли

7 жовтня, 2018 00:27
Світ/У Мінессоті птахи врізаються в дерева: поліція заявила, що вони сп’яніли
Зберегти
Вигляд
На думку правоохоронців, птахи (йдеться про дроздів, омелюхів та інших) з’їдають переспілі ягоди, через які і стають сп’янілими.

У місті Ґілберт штату Мінессота (США) поліція отримала кілька повідомлень від мешканців про те, що птахи поводяться неадекватно: врізаються у скло автівок, в дерева та дивно літають. Поліція пояснила це тим, що птахи перебувають у стані сп’яніння.

Про це йдеться в повідомленні керівника поліції Ґілберта Тай Текара.

На думку правоохоронців, птахи (йдеться про дроздів, омелюхів та інших) з’їдають перестиглі ягоди, через які і стають сп’янілими. Через те, що в місто раніше прийшло похолодання, ягоди почали бродити, а організм птахів не може впоратися з токсинами.

Припущення поліції підтвердила професорка університету Вісконсина Анна Піджеон, передає CNN. Вона зауважила, що така поведінка птахів — не поодинока. Хоча це більш типово для пізньої зими чи ранньої весни.

За словами професорки, сп’яніння птахів може бути небезпечним для них, оскільки вони втрачають здатність розпізнавати нападника та рятуватися від нього. Крім того, організм птахів також може постраждати від алкогольного отруєння.

Професорка радить людям, які побачать «сп’янілих» птахів, покласти їх у темне затишне місце, доки вони не зможуть відновити сили.

Раніше вчені з'ясували, що золоті рибки здатні зимувати під кригою завдяки алкоголю в організмі.

Більше про:
# птахи
# алкоголь
Пов`язані новини