Міністр оборони України Степан Полторак покарав 7 офіцерів вищої ланки командування АТО, в тому числі одного генерал-лейтенанта.

Міністр оборони України Степан Полторак покарав 7 офіцерів вищої ланки командування АТО та оголосив сувору догану одному генерал-лейтенанту. Вони винні у тому, що бійці провели новорічну ніч у холодному ангарі.

Про це він повідомив у Facebook.

«Наказом міністра оборони покарано 7 офіцерів вищої ланки командування АТО, включаючи сувору догану одному генерал-лейтенанту. Що таке сувору догану для нього? Ну, це десь мінус 10 тисяч гривень кілька місяців поспіль. Наступного разу, при нагоді, думатиме і відправить на таксі, за свій рахунок», — уточнив позаштатний радник президента України і міністра оборони України Юрій Бірюков. 

Так, Міністерство оборони України покарало сім посадових осіб, чиї дії призвели до неналежної організації перевезення та розташування на Маріупольському летовищі військовослужбовців Збройних сил України, учасників урочистостей у Маріуполі 31 грудня 2016 року.

Нагадаємо, 1 січня Волонтерка Ольга Батагова повідомила у мережі Facebook про нагороджених військових, які зустрічали Новий рік в холоді та без їжі у порожньому ангарі аеропорту.

Через це міністр оборони України Степан Полторак доручив провести службове розслідування.

Поділитись: