УКРАЇНА

У Міноборони назвали «передвиборною кампанією» слова Путіна про передачу флоту в Криму Україні

12 січня, 2018 17:10
УКРАЇНА/У Міноборони назвали «передвиборною кампанією» слова Путіна про передачу флоту в Криму Україні
Зберегти
Вигляд
Речник Міністерства оборони України Максим Праута назвав заяву президента Росії Володимира Путіна про можливу передачу Києву української військової техніки з Криму «передвиборною  інформаційною кампанією».

Речник Міністерства оборони України Максим Праута назвав заяву президента Росії Володимира Путіна про можливу передачу Києву української військової техніки з Криму «передвиборною  інформаційною кампанією».

Про це він сказав 12 січня в коментарі телеканалу «Настоящее время», передає «Крим Реалії».

Праута наголосив, що метою кампанії є «поліпшення іміджу Путіна серед виборців і міжнародної спільноти».

«На даний час та інформація, яка була озвучена, може бути розцінена як один з аргументів цієї кампанії. Разом з тим хочу сказати, що Російська Федерація буде нести відповідальність за свої незаконні дії в міжнародних судах, тому що, як ми знаємо, Україна звернулася до міжнародних судів з відповідними позовами про відшкодування того майна, яке залишилося на незаконно анексованій території Криму», — зазначив речник.

Також він зазначив, що вище військово-політичне керівництво України буде приймати рішення про те, чи погоджується Україна на пропозицію Володимира Путіна про передачу техніки.

Водночас прем'єр-міністр України під час прес-конференції на КПВВ «Гнутово» запропонував Путіну «повернути разом зі флотом Крим».

«Зустрічна пропозиція президенту РФ — пропоную разом з флотом повернути Крим. Готові прийняти найближчим часом», — сказав прем'єр.

Раніше Путін заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі та авіатехніку, які перебувають в анексованому Криму. Він при цьому запропонував українським військовим самостійно їх забрати з Криму.

Командувач ВМС ЗСУ відповів на заяву Путіна про готовність передати Україні кораблі у Криму. За його словами, рішення щодо цього буде приймати керівництво держави.

 

Пов`язані новини